Didžiausias pasaulio telefonas

Primary tabs

Daugiau rekordų: ČIA

Didžiausias pasaulio telefonas
  
Mobiliųjų telefonų gamintojai lenktyniauja stengdamiesi išleisti kuo mažesnius ir funkcionalesnius įrenginius. Tuo tarpu Kinijoje, Songyuan mieste gyvenantis Tana, nusprendė sukurti didžiausią pasaulyje telefoną, kuris būtų 620 kartų didesnis už „Nokia” prototipą. Ir tai jam pavyko! Šis telefonas sveria 22 kilogramus, aukštis - 90, plotis - 44, o storis 14 centimetrų.

„City Evening News” laikraštis praneša, jog žurnalistai testavo šį monstrą. Jame veikia visos funkcijos kaip ir įprastame telefone: galima skambinti, siųsti SMS, naršyti po internetą, daryti fotografijas. Interviu laikraščiui, telefono kūrėjas pripažįsta, kad šiame įrenginyje nėra vibruojančio įrenginio ir jis neturi baterijos, o veikia tik įjungtas į elektros tinklą.

Idėja sukurti tokį neįprastai didelį telefoną kilo prieš metus. Draugai netikėjo, kad jis sugebės pagaminti tokį didelį veikiantį telefoną, tačiau po pusmečio įtempto darbo - aparatas pagamintas ir juo galima paskambinti. Telefono autorius bandys patekti į Gineso rekordų knygą, kaip didžiausio pasaulyje veikiančio telefono gamintojas.


 

Facebook komentarai:

Daugiau rekordų