Kvailiausios plastinės operacijos

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA

Kvailiausios plastinės operacijos
 

 

1. Moteris, kuri pasidarė 51 kosmetinę chirurginę operaciją, kad būtų panaši į Egipto karalienę Nefertitę

49 metų moteris iš Anglijos Nileena Namita, per visą savo gyvenimą pasidarė 51 plastinę operaciją, kad įgyvendintų savo svajonę – taptų panaši į karalienę Nefertitę. Per 20 nuolatinių savęs tobulinimo metų, moteris išleido daugiau kaip 360 tūkstančių JAV dolerių.
2. Močiutė, kuri norėjo būti panaši į animacinį personažą

57 metų močiutė Annette Edwards išleido 16 tūkstančių JAV dolerių, kad būtų panaši į animacinį personažą Jessicą Rabbit iš filmo „Kas pakišo triušį Rodžerį“. Moteriai buvo atlikta įvairių kosmetinių operacijų – krūtinės didinimas, raukšlių patempimas, daugybė botokso injekcijų.

3. Motina, kuri pasidarė operaciją, kad būtų panaši į savo dukrą

Žiūrėdami į šią fotografiją, galėtumėte pamanyti, kad Janetė ir Jane Cunliffe yra dvynės. Tačiau jos net nėra seserys. Jos yra motina ir dukra. Janetė išleido 13 tūkstančių JAV dolerių operacijai, kad taptų kuo panašesnė į savo 22 metų dukrą. Po operacijos moterys pradėjo vienodai rengtis, dažytis plaukus ir netgi vienodai įdegė. Jos beveik vienodos, išskyrus akių spalvą ir ūgį. 
4. Dvynės, kurios pasidarė operaciją, kad taptų visiškai vienodos

Dauguma identiškų dvynių viską mėgsta daryti drauge – lankyti šokių pamokas arba ieškotis vaikinų. Tačiau seserys Kerry ir Jo Burtton savo santykius perkėlė į dar aukštesnį lygį. Jos išleido 60 tūkstančių svarų plastinėms operacijoms, kad taptų absoliučiai vienodos.

5. Aštuntuko mama, kuri norėjo būti panaši į Angelina Jolie

Nadya Suleman, kuri nesenai išgarsėjo pagimdžiusi aštuntuką, trokšta save paversti panašia į aktorę Angelina Jolie. Kaip sako jos chirurgas, gydytojas Anthony‘is Younas, abiejų bruožai yra beveik identiški, todėl jos troškimas bus įvykdytas.

6. Moteris, kuri ištvėrė plastinę operaciją, kad taptų panaši į savo vyro buvusią žmoną

Vienas kinas įtikino savo žmoną, kad ši pasidarytų plastinę operaciją ir taptų panaši į jo buvusią žmoną, kuri mirė. 32 metų Zhao Gang neteko savo pirmosios žmonos automobilio avarijoje. Vyras pripažįsta, kad vedė savo antrąją žmoną, nes ši turėjo panašumų su pirmąja. Vėliau vyras įtikino moterį pasidaryti operaciją. Savo asmenybės nenorėjusi atskleisti moteris vietiniam laikraščiui sakė: „Aš jaučiuosi sutrikusi. Aš nenoriu tapti kitu žmogumi, bet taip pat nenoriu sugriauti ir prarasti šeimos. Aš tikiuosi tik vieno, kad po operacijos netapsiu šlykšti. Viską darau tik dėl savo vyro.“

7. Moteris, kuri tapo panaši į Michaelą Jacksoną

Trijų vaikų motina iš Anglijos išleido 16 tūkstančių JAV dolerių plastinėms operacijoms, kad taptų panaši į Michaelą Jacksoną. Moteris sako: „Dauguma žmonių žino, kad esu moteris, tačiau jų tai nejaudina. Jiems aš esu Michalas Jacksonas.“

8. Moteris, kuri sumušė pasaulio rekordą ir tapo tikra Barbe

49 metų namų šeimininkė Sarah Bruge išleido pusė milijono svarų, kad taptų tokia, kaip lėlė Barbė. Ji sumušė pasaulio rekordą, kuris anksčiau priklausė amerikietei Cindy Jackson ir tapo panašiausia pasaulyje į Barbę. Moteriai lazeriu buvo pakeisti veido kontūrai, stangrinta ir didinta krūtinė, pakeista spenelių pozicija, modifikuotos kitos kūno dalys. Trijų vaikų motinai iš viso buvo atlikta daugiau kaip 100 operacijų ir procedūrų.

9. Mirštanti moteris išleido 40 tūkstančių svarų, kad taptų kaip Demi Moore

Lisa Connell, kuriai buvo diagnozuotas piktybinis galvos auglys, norėjo mirti, atrodydama kaip aktorė Demi Moore. 29 metų moteris išleido 40 tūkstančių svarų plastinėms operacijoms. Pinigus ji gavo iš savo mamos, kuri buvo šią sumą sutaupiusi dukros vestuvėms. Mergina niekada gyvenime nebuvo patenkinta savo išvaizda ir visada troško būti panaši į Demi Moore.

10. Apsauginis, kuris norėjo būti panašus į velnią

Gavinas Paslow, 39 metų apsaugos firmos darbuotojas, sumokėjo 3552 svarų, kad turėtų ragus, šakotą liežuvį ir iltis. Vyras taip pat pasikeitė savo vardą į Diablo Delenferis. Vyrui buvo įstatyti implantai, kad atrodytų kaip ragai. Taip pat chirurginiu būdu jo liežuvis buvo padalintas į dvi dalis. Pakeisti iltiniai dantys.


Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių

Peržiūrėjo:35
Peržiūrėjo:33
Peržiūrėjo:24
Peržiūrėjo:43
Peržiūrėjo:47
Peržiūrėjo:15
Peržiūrėjo:62
Peržiūrėjo:706
4