Keisčiausios pasaulyje žmonių mirtys

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA

Keisčiausios pasaulyje žmonių mirtys
 

 


Mirtis tarp šiukšlių

Kažkada Niujorke gyveno du broliai Langlėjus ir Homeris Collyeriai. Bėgant metams abu darėsi vis uždaresni ir įniko kaupti visokį šlamštą, kokį tik pavykdavo rasti. Per keliasdešimt metų vyrukai savo valdose sukaupė apie 180 tonų šiukšlių: sulūžę šviestuvai, išklerę vaikiški vežimėliai, sumaitoti pianinai, sudaužyti laikrodžiai ir nudrengti baldai užvertė visus namų kampus. Apie 1930-uosius Homeris apako ir atgulė į lovą susuktas reumatizmo. Jo jaunesnysis brolis rūpinosi juo ir net išsaugojo tūkstančius laikraščių tikėdamasis, kad vieną dieną Homeris atgaus regėjimą ir juos visus perskaitys...Keisčiausia tai, kad broliai labai bijojo vagių ir visur pristatė pačių idiotiškiausių spąstų neprašytiems svečiams. Tai ir buvo Langlėjaus mirties priežastis: vieną kartą pats įkliuvo į savo paties sukurtus spąstus ir buvo palaidotas po šiukšlių lavina. Negalėdamas padėti nei jam, nei sau, aklas, prie lovos prikaustytas Homeris po kurio laiko mirė iš bado. Policija keturis mėnesius vargšo Langlėjaus ieškojo po visą Manhataną, kol palaikus aptiko jo namuose, giliai po šiukšlėmis.

X failai Urale

Agento Malderio vertas atsitikimas įvyko prieš 50 metų Rusijos Uralo kalnuose. 1959 metais sausio 28 dieną dešimt Uralo politechnikos instituto studentų išsiruošė į žygį. Vienas žygio dalyvis susirgo ir paskutinę minutę liko namuose — jam vieninteliam ir pavyko likti gyvam. Kiti devyni iš miškų taip ir negrįžo. Tuščia jų palapinė buvo rasta pusiau palaidota sniege, su viduje likusiais studentų batais ir kitais daiktais. Pirmieji du kūnai rasti pamiškėje, basi, su vienais apatiniais. Kiti trys aptikti netoliese, jie atrodė taip pat. Po dviejų mėnesių buvo rasti ir likusieji kūnai, giliai sniege, 75 metrai nuo pirmųjų aukų. Paskutiniai rasti studentai buvo patyrę daugybę vidinių sužalojimų, buvo lūžę jų šonkauliai, kaukolės sutraiškytos, viena studentė buvo be liežuvio. Nelaimės vietą tyrusius pareigūnus pribloškė tai, kad nebuvo matyti jokių kovos požymių ir išorinių žaizdų. Paskutinės keturios aukos, pasirodo, vilkėjo kai kurių anksčiau rastų aukų rūbais, kuriuose buvo aptiktas aukštas radiacijos lygis.Bėgant metams įvykis apaugo įvairiausiomis teorijomis: sniego lavina, kariniai bandymai ar net ateiviai. Bylos duomenys buvo slepiami iki paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio, tačiau aiškaus devynių žmonių žūties aplinkybių išaiškinimo niekas nepateikė iki šiol.

Mirtini dezodorantai

BBC teigimu, 1971–1998 metais daugiau kaip 130 žmonių mirė sąmoningai prisiuostę aerozolinių dezodorantų. O vienas šešiolikmetis iš Anglijos nuo šių garų žuvo netyčia. Atrodo, vaikas pernelyg rūpinosi savo higiena ir dezodorantu visą kūną purkšdavosi mažiausiai dukart per dieną. Šeimos nariai pasakojo, kad kartais net būnant kitame namo aukšte būdavo neįmanoma ištverti dezodoranto tvaiko, tačiau pavojaus nė vienas iš namiškių neįžvelgė. Kūno skrodimas parodė, kad organizme propano ir butano dozės mirtiną normą viršijo 10 kartų. Pasirodo, vaikinukas dezodorantus naudojo ankštoje, visiškai nevėdinamoje patalpoje.

Mano barzda — mano bėda

Prieš kelis šimtus metų, XVI amžiuje, vienas austras buvo užsiauginęs didžiulę barzdą: raštuose minima, kad Hanso Steiningerio barzda siekė 1,4 metro. Paprastai žmogus savo turtą nešiodavo susisukęs į odinį kapšelį, bet vieną 1567 metų dieną to kažkodėl nepadarė. Kaip tik tądien miestą siaubė didžiulis gaisras. Pasakojama, kad Hansas įsipainiojęs savo barzdoje nesugebėjo pasprukti iš liepsnų ir žuvo. Skirtingi šaltiniai nurodo skirtingas versijas: kad Hansas nusilaužė sprandą arba kad sudegė. Bet kokiu atveju mirti dėl savo barzdos — labai keista.

Žudantis azartas

2005 metais jaunas korėjietis mirė ilgą laiką be pertraukos žaidęs „Starcraft“ žaidimą. Šis žaidimas Pietų Korėjoje yra labai populiarus, o gerai jį žaidžiantieji yra labai gerbiami. 28 metų vyriškis tąkart interneto kavinėje Taegu mieste žaidė 50 valandų be perstojo, padarydamas tik trumpas pertraukėles, per kurias nusnūsdavo arba nubėgdavo į tualetą. Ištikus širdies smūgiui vyras buvo skubiai nuvežtas į ligoninę, kur netrukus mirė. Medikų nuomone, širdies sutrikimo ir mirties priežastis buvo didžiulis nuovargis ir organizmo išsekimas.

Mirties priežastis: laiku nenuėjo į tualetą

Žymus alchemikas ir astronomas Brahe išgarsėjo savo pastebėjimais apie planetų judesius, kurie ilgainiui padėjo Niutonui išvystyti gravitacijos teoriją. Deja, sveikas protas ir genialumas ne visuomet žengia koja kojon. Nors ir žinodamas, kad turi silpną šlapimo pūslę ir kad nemandagu pasitraukti nuo kviestinių pietų stalo iškilmėms nepasibaigus, jis nenuėjo į tualetą prieš pietus.Brahe taip pat garsėjo pomėgiu daug gerti, o tai pablogino situaciją ir šiuose pietuose.Brahe buvo pernelyg mandagus, kad išdrįstų atsiprašyti ir nueitų į tualetą, tad jo šlapimo pūslės raumenys persitempė. Galiausiai mokslininkas mirė po 11 dienų trukusių kančių. Spėjama, kad greičiausiai jo pūslė sprogo.

Mirties priežastis: persivalgė pyragaičių

Švedų vaikams Adolfas Frederikas žinomas kaip karalius, kuris „mirtinai persivalgė“. 1771 m. vasario 12 d., jis vaišinosi omaru, ikrais, raugintais kopūstais, rūkyta silke ir šampanu. Vėliau karalius valgė savo mėgiamiausią desertą, Semla – pyragaitį iš kvietinių miltų, patiektą karšto pieno dubenyje. Būtų pakakę vienos ar dviejų porcijų, tačiau Frederikas sudorojo net 14. Netrukus jis mirė nuo virškinimo problemų.

Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių