Įdomiausi pasaulio tualetai

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA

Įdomiausi pasaulio tualetai
 

 

Tualetas - akvariumas

Auginti žuvytes galima ir tualete. Vietos sutaupysite įsirengę akvariumą unitazo vandens bakelyje. Akvariumai pagaminti iš akrilo ir suprojektuoti taip, kad tiktų standartiniams amerikietiškiems klozetams. Idėjos autorius - dizaineris Oliveris BeckertasPermatomas viešasis tuoletas

Šis viešasis tualetas ne tik intriguojantis, bet ir nemokamas! Iš išorės nepermatomas, tačiau būdamas viduje viską matysite kaip pro langą. Menininkas, sukūręs ši stiklinį viešąjį tualetą ir pastatęs jį prie Tate Britain galerijos, norėjo patikrinti londoniečių smalsumą ir drąsą. Iššūkis lankytojams – „nugalėti savo pačių gėdą“.
Nešiojamas tualetas

Tai nešiojamas tualetas, kuris primena palapinę. Kai tualetu nesinaudojate, nešatės po pažastimi susuktą į ryšulėlį. Užsimanęs išskleidžiate: nailoninis tualetas išsipučia tarsi balionas, taip apsaugodamas jūsų privatumą ir viduje sulaikydamas nemalonius kvapus.


 
Tualetas - karaliaus sostas

Nusikelkite į didingą praeitį, įsigiję ši medinį antikinio stiliaus tualetą su grandinėle vandeniui nuleisti. Jis pagamintas pagal Merovingų dinastijos laikų sosto pavyzdį ir pavadintas karaliaus Dagoberto vardu. Į tualetą yra įmontuota peleninė ir žvakidė, o piešiniai ant klozeto ir ant atkaltės pritvirtintos lentelės - rankų darbo. Pakėlus dangtį jūsų garbei nuskambės daina, o patraukus grandinėlę - varpelis.
Tualetas su laisvų rankų įranga

Kompanija “Bottoms Up LLC” sukūrė tualetą su laisvų rankų įranga. Jo privalumas - varikliukas, kuris sėdynę pakelia ir nuleidžia, jums nė pirštu neprisilietus. Higieniškas sprendimas viešiesiems tualetams.
Tualetas - krematoriumas

Pirmiausiai paspaudžiate mygtuką, aktyvuojantį šildymą. Tada į tualetą įstatote popierinį maišelį ir į jį atliekate reikalus. Baigę paspaudžiate pedalą ir maišelis su turiniu paverčiamas pelenais. Gamintojas - Incinolet.
Prasmengantis tualetas

Kompanija Urilifit sukūrė dviejų metrų aukščio cilindro formos plieninį tualetą be durų, kuriuo vienu metu gali naudotis trys vyrai. Dieną tualetas nuleidžiamas į žemę, kad nedarkytų vaizdo. Vakare nuotolinio pultelio pagalba tualetas per kelias minutes iškeliamas į paviršių. Prie tamsos daugiau drąsos, todėl klientų netrūksta. Šie tualetai kainuoja 75 000 dolerių, o juos išbandyti galima įvairiuose Olandijos miestuose, Londone ir Belfaste.

Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių