Į jūra išmesta žinutė butelyje rasta po 24 metų

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA

 

 
Beveik prieš ketvirtį amžiaus iš laivo į Baltijos jūrą vokiečių berniuko išmesta žinutė butelyje buvo rasta ir perskaityta Kaliningrado srityje.

Ją surado 13-metis rusų berniukas Danijilas Korotkichas, atkreipęs dėmesį į keistą saulėje spindintį daiktą, kai vaikščiojo Rusijai priklausančios Kuršių Nerijos dalies paplūdimyje su savo tėvais.

„Pamačiau butelį, kuris man pasirodė įdomus, – pasakojo antradienį D.Korotkichas naujienų agentūrai. – Jis atrodė kaip vokiško alaus butelis su keramikiniu kamščiu, o viduje buvo žinutė.“Kruopščiai į polietileninę plėvelę suvyniotą ir medicininiu tvarsčiu perrištą laišką Danijilui išvertė jo tėvas, kuris vokiečių mokėsi mokykloje.

„Mano vardas Frankas, man penkeri. Mes su tėčiu plaukiame laivu į Daniją. Jei suradai šį laišką, prašau man parašyti, o aš atrašysiu tau“, – buvo rašoma laiške.

1987 metų laiške buvo nurodytas adresas viename Vokietijos miestų.

Žinutę parašiusiam Frankui Uesbeckui dabar jau 29-eri. Nurodytu adresu tebegyvena jo tėvai.„Iš pradžių negalėjau tuo patikėti“, – pasakojo F.Uesbeckas apie tai, kaip sureagavo į gautą atsakymą. Jis vos prisiminė buvusią kelionę, o laišką už jį tuomet parašė jo tėvas.

Vokietis pabendravo su rusų berniuku internetu. D.Korotkichas parodė jam butelį, kuriame rado laiškelį, ir pačią įrėmintą žinutę.
F.Uesbeckas nurodė D.Korotkichui savo naująjį adresą ir pažadėjo dar su juo susisiekti. „Jis tikrai gaus dar vieną mano laišką“, – sakė 29-erių vokietis.

Ypač vyriškį sujaudino tai, kad būdamas toli, Vokietijoje, jis padarė tokį įspūdį jaunam berniukui. „Tai nuostabi istorija, – sakė jis. – Ir kas žino? Gal vieną dieną mes galėsime susitarti su juo susitikti.“

Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių