Jachtoje telpa iki 12 svečių ir 15 asmenų personalas. Svarbiausia tai, kad pats galite nuspręsti, kur išsinuomota jachta turi jus nugabenti. Tačiau tai gan brangus malonumas. Vasarą, per patį atostogų piką, jachtos nuoma savaitei kainuoja 315 tūkst. eurų (1 mln. 87 tūkst. litų).
Ekspedicijos dalyviai į kelionę išsiruošia gruodį. Kelionės pradžia – Naujoji Zelandija. Malonumo kaina – 38 tūkst. 940 svarų (153 tūkst. 55 litai) vienam asmeniui. Tačiau tai gali būti paskutinė galimybė išbandyti šią ekspediciją – baigęs mėnesį truksiančią ekspediciją, „Kapitan Chlebnikov“ sugrįš į Rusiją.
Pavyzdžiui, Karibų jūroje, Britų Mergelių salyne, yra serui Richardui Bransonui priklausanti Nekerio sala. Be jūsų, čia bus tik salą prižiūrintis personalas. Per atostogas galėsite mėgautis patalpų viduje esančiu sodu, asmeniniu, ištaigingai įrengu valgomuoju su sidabriniais stalo įrankiais, krištoliniais indais ir pan.
Salos nuomos kaina prasideda nuo 322 tūkst. JAV dolerių (774 tūkst. 185 litų) už septynias naktis. Žinoma, jei nuspręstumėte mieliau įsigyti salą, nei ją nuomotis, galite taip ir padaryti. Tai padaryti gali būti daug pigiau, nei manote – yra salų, kurias galima nusipirkti už 95 tūkst. svarų (373 tūkst. 403 litus).
Siekiant užtikrinti, kad jūsų atostogos viloje praeitų sklandžiai, jumis nuolat rūpinsis vyresnysis rūmininkas, namų prižiūrėtoja, tvarkytojai ir du sodininkai. Tiesa, šio malonumo kaina – 115 tūkst. eurų (397 tūkst. 074 litai) už savaitę
Rezervatas priklauso Oppenheimerių šeimai, valdančiai „De Beers“ deimantų dinastiją. Atvykęs į rezervatą, turite dvi galimybes. Viena iš jų – apsigyventi čia esančiame šeimos name, kuriame įrengti penki prabangūs apartamentai. Tokiu atveju turėtumėte savo asmeninį virėją, automobilį ir gidą. Tiesa, pamiršome paminėti baseiną, kuriuo naudotumėtės tik jūs.
Didesniems vakarėliams numatytas kitas pastatas, kuriame įrengti 8 apartamentai.
Norėdami savaitę apsistoti šeimos apartamentuose, turėtumėte būti pasiryžęs atsisveikinti su 12 tūkst. 692 svarų (49 tūkst. 886 litų) suma vienam žmogui.
Už 40 tūkst. JAV dolerių (96 tūkst. 172 litų) sumą parai galite vienas pats džiaugtis dviem aukštais, kuriuose galėtų sutilpti apie 250 žmonių. Išsinuomoję šiuos apartamentus, galėtumėte mėgautis savo asmenine, pilnai įrengta sporto sale, baru, burbuline vonia, žiniasklaidos kambariu, valgomuoju, pokerio stalu, privačiu liftu ir 2,4 metrų besisukančia karališko dydžio lova su veidrodinėmis lubomis.
Apartamentų sienos papuoštos „Playboy“ meno kolekcija. Vienintelis dalykas – merginomis reikia pasirūpinti pačiam.